Різкі коливання рівня води у Дніпрі: у Києві та області оголошено перший рівень небезпеки

Різкі коливання рівня води у Дніпрі: у Києві та області оголошено перший рівень небезпеки

Водопілля на Дніпрі / Фото: Вечірній Київ

Різкі коливання можливі внаслідок пропуску весняного водопілля.

На річці Дніпро у Києві та Бориспільському районі Київської області від останніх днів березня до 2 квітня можливі різкі коливання рівня води.

Про це інформує Український гідрометцентр.

За інформацією гідрологів, вода утримуватиметься на рівнях відміток затоплення заплав та понижених прирічкових територій. Оголошено перший рівень небезпеки – жовтий.

Різкі коливання можливі внаслідок пропуску весняного водопілля.

Рятувальні служби Києва перебувають на зв’язку з Укргідрометцентром, який проводить постійний аналіз розвитку гідрометеорологічної ситуації в басейні Дніпра, зазначають у КМДА.

Крім того, КП "Плесо" здійснює щоденний моніторинг рівня води в Русанівській протоці для попередження можливих підтоплень. Оновлені дані про рівень води публікуються щодня на сайті підприємства.

У Департаменті муніципальної безпеки КМДА нагадують, що у випадку надзвичайних ситуацій необхідно телефонувати цілодобово до "Київської служби порятунку" за номером 044 430 3713.

З алгоритмом дій у разі загрози підтоплення можна ознайомитися за цим посиланням.

Раніше повідомлялося, що в Україні в останні дні березня очікується сонячна погода. Температура повітря прогріється до +25℃. Найближчими днями також очікується тепла погода, однак від наступного тижня знову прийде похолодання.

Читайте також провідні новини дня: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація