Резонансна ДТП у Києві: прокуратура вимагатиме експертизи водія Audi на наркотики

Резонансна ДТП у Києві: прокуратура вимагатиме експертизи водія Audi на наркотики

Фото: kiev.informator.ua

Добровільно здавати аналіз підозрюваний відмовився.

Прокуратура через суд домагатиметься дозволу взяти аналізи у водія Олексія Сахарова, Audi котрого спричинило велику ДТП у середмісті Києва цього тижня. Правоохоронці підозрюють, що власник машини сів за кермо, перебуваючи під дією наркотичних речовин, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сам підозрюваний відмовився добровільно здавати аналізи на наявність наркотичних речовин у крові. Своє рішення він пояснювати не схотів: "Без коментарів, вам же сказали". Представники державного обвинувачення кажуть, що шанс довести факт вживання заборонених речовин іще є. "Наркотичні речовини не виходять швидко, в нас ще є час з’ясувати, чи був він у такому стані, чи ні", - пояснила прес-секретар прокуратури міста Києва Надія Максимець.

Як повідомлялося, суд обрав запобіжний захід Олексію Сахарову, який скоїв смертельну ДТП у столиці на проспекті Перемоги – виїхав на червоне світло, перетнув на швидкості проспект, протаранив машини, які стояли на світлофорі та в’їхав у Mazda, в якій загинула 48-річна жінка. До зали суду підозрюваного привезли на каталці, обличчя він закрив ковдрою, хоча згодом вимушений був відкрити, аби ознайомитись із матеріалами справи. Сахаров неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, а ще в нетверезому стані під час зйомки розбив камеру журналістам.

Суд запроторив за ґрати винуватця смертельної ДТП на проспекті Перемоги у Києві

Суд запроторив за ґрати винуватця смертельної ДТП на проспекті Перемоги у Києві

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація