Репетиція параду на Хрещатику: сотні військових музикантів і нові назви бригад ЗСУ

Репетиція параду на Хрещатику: сотні військових музикантів і нові назви бригад ЗСУ

Цьогорічний марш буде особливим, попри відмову від помпезної демонстрації військової техніки.

Центральна частина столиці цього вечора перекрита, бо на Хрещатику відбувається репетиція параду до чергової річниці державної Незалежності. Цього року він буде особливим, адже разом із українськими військовими маршем крокуватимуть представники збройних сил іще десяти країн, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Іноземних гостей на репетиції ще немає – на них очікують пізніше, під саме свято. Натомість українські вояки вже крокують центром Києва. Там присутні представники всіх родів військ нашої армії. У майстерності їх сумнівів немає – головною метою тренування є потреба бійців звикнути до Хрещатику та Майдану, а також величезної глядацької уваги.

У столиці пройшла репетиція військового параду до Дня Незалежності

У столиці пройшла репетиція військового параду до Дня Незалежності

Цьогоріч парад буде не таким помпезним, як минулого року – на головну вулицю столиці не виїздитиме військова техніка. Однак новітні її взірці будуть виставлені для огляду на Михайлівській площі. Старі радянські "бобики" військових замінять на американські "хаммери", а кілька сотень військових музикантів гратимуть марші доби визвольних змагань УНР початку ХХ століття.

Очікується, що бойові формування отримають нові назви – до цифр додадуться імена героїв української історії. Вже відомо, що в армії буде підрозділ імені гетьмана Івана Виговського, котрий свого часу розбив російське військо під Конотопом, а 24-та бригада ЗСУ отримає додаток у назві на честь короля Данила Галицького.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Фото: Укрінформ

Повʼязані теми:

Наступна публікація