Репетиція до Дня Незалежності: над Києвом пролетіли винищувачі та транспортники

Репетиція до Дня Незалежності: над Києвом пролетіли винищувачі та транспортники

Фото: скриншот з відео

Над столицею 24 серпня пролетять пів сотні повітряних машин

Винищувачі над Києвом. Пів сотні літаків, військових та транспортних, готуються до параду на честь 30-річчя Незалежності.

Про це 11 серпня йдеться у сюжеты ТСН.19:30. 

Ніжин. Чернігівщина. Головний аеродром ДСНС. Саме тут базуються літаки наших рятувальників і звідси - вилітають на бойові чергування.  Винищувачі, транспортники та гелікоптери на чолі з українською "Мрією" - пів сотні повітряних машин пролетять над столицею вранці 24 серпня. Спільні маневри почали відпрацьовувати сьогодні. 

Нацгвардієць Сергій свій старенький АН -72 знає до гвинтика. Ласкаво називає "ластівкою". Вона, каже, роками доправляла вантажі і бойовий склад по всьому світу. Нині ж завдання інше, хоч і не менш почесне.

Долетіти до столиці одночасно пілоти мають із Ніжина, Василькова та Луцька. Транспортники та винищувачі - кияни побачили над околицями міста вже сьогодні. 

У соцмережах бурхливо обговорюють побачене, як і три роки тому, коли авіація вперше взяла участь у параді на День Незалежності. Цього разу літаків та гвинтокрилів над Києвом буде майже вдвічі більше. Тому нині, для пілотів завдання - не з легких.

Новини України: як кияни реагують на репетиції винищувачів над столицею

Новини України: як кияни реагують на репетиції винищувачів над столицею

"Трошки незвично. Дуже багато літаків. Треба щоб всі своєчасно зібрались. Стали на своє місце. Ще й злітають з різних аеродромів не з одного. Треба побудувати логістику", - кажуть пілоти.  

За відпрацьованим планом, вже 24 серпня літаки мають бути над головною вулицею столиці - Хрещатиком. Пілоти- аси найвищого класу. У кожного - понад 1000 і більше годин нальоту.

Нагадаємо, раніше винищувачі, військово-транспортні літаки та гелікоптери помітили і в самому Києві. Про це зокрема повідомили жителі Солом'янки, Академмістечка та Борщагівки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація