Ремонтники назвали дату, коли почнуть руйнувати Шулявський шляхопровід та перекриють рух

Дата публікації
Перегляди
5583
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ремонтники назвали дату, коли почнуть руйнувати Шулявський шляхопровід та перекриють рух

Фото: УНІАН

Ремонтні роботи триватимуть півтора року.

У перші вихідні листопада, 3-4 числа, ремонтники на півтора року перекриють та обмежать рух біля Шулявського шляхопроводу. Його повністю зруйнують та збудують на його місці новий.

Про це повідомив головний інженер КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" Олександр Здольник, пише "Вечірній Київ".

"Звичайно, в перші дні буде пекло на дорогах, але, сподіваємось, недовго. Зараз розставлятимуть дорожні знаки й нові світлофори для об’їзду транспортом будівельної зони. Переобладнали вже контактну мережу для тролейбусів. Машини поїдуть вулицями Нестерова, Цедика, Гарматною та Виборзькою", - сказав Здольник.

Найближчими днями зноситимуть кіоски, які залишилися біля станції метро "Шулявська".

Фото: ТСН.ua

"Будівельники тепер зайняті тим, що переносять й розширюють зливову каналізацію, водогін, телефонні й електрокабелі. Все робиться з таким розрахунком, аби, на майбутнє був простір для якихось інших інженерно-транспортних рішень. Тобто, з урахуванням футурології працюємо. Мережі із початку почали перекладати так, щоби бути на 100 відсотків впевненими, що в будівельну пляму колись вміститься щось більше. Наприклад, раптом нащадки захочуть збудувати розв’язку за кресленнями Віктора Петрука. Але нині будуємо за затвердженим проектом розв’язку "неповний конюшинний лист" із знесенням ливарного цеху заводу "Більшовик". Питання про знесення повністю відпрацьоване, документи на виході", - сказав посадовець.

Дворівневу розв'язку збудують у вигляді "неповного конюшиного листка", аби не зачіпити вестибюль станції "Шулявська".

"Демонтувати Шулявський шляхопровід будемо повністю. Першим знесемо прогонові споруди, опори, потім і фундамент до ростверків. Поле з паль (частину фундаментів) доведеться покинути. Є висновок експертизи, що старі фундаменти не придатні для нових сучасних й майбутніх навантажень. Замість старих тут встановлять нове пальове поле. Під час всіх цих робіт проспект Перемоги не перекриватимуть для транспорту повністю, тільки частково обмежуватимуть рух однією смугою. Обов’язково працюватимемо вночі", - зазначив Здольник.

Нагадаємо, реконструкція Шулявського шляхопроводу коштуватиме 830 млн грн.

У Києві обмежили рух Шулявським шляхопроводом 

У Києві обмежили рух Шулявським шляхопроводом 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5583
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація