"Рекорд цієї зими": під Києвом зіткнулися сім авто і два автобуси з пасажирами
Постраждали троє людей.
© dtp.kiev.ua
© dtp.kiev.ua
© dtp.kiev.ua
© dtp.kiev.ua
© dtp.kiev.ua
© dtp.kiev.ua
© dtp.kiev.ua
© dtp.kiev.ua
У Броварах Київської області вранці 3 грудня у ДТП потрапили одразу дев'ять транспортних засобів. Зіткнулися, зокрема, сім авто і два автобуси з пасажирами.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.12:00.
У результаті аварії постраждали троє людей, у них травми середньої тяжкості. Усім постраждалим у ДТП медики надали допомогу на місці. На щастя, загиблих немає. Уникнути чималої кількості жертв вдалося завдяки тому, що спрацювали подушки безпеки.
Аварія сталася через ожеледицю. Першу автівку занесло, решта зіштовхнулися за "ефектом доміно". Люди кажуть, що коли виходили з авто, то навіть встояти на ногах було складно через слизоту.
Зі слів журналіста, комунальники почали посипати аварійну ділянку дороги вже після ДТП. Наразі шість з дев'яти авто вже поїхали своїм ходом, лишилися лише три машини, які постраждали найбільше.
"Легка ожеледиця і рекорд цієї зими: дев'ять розбитих авто під Києвом в Броварах на шляхопроводі вул. Онікеєнка", - йдеться на сторінці dtp.kiev.ua.
Нагадаємо, раніше рятувальники попередили водіїв про ожеледицю на дорогах і закликали бути уважними, дотримуватися рекомендованої швидкості, відстаней та уникати небезпечних маневрів.