Ракетний удар по Києву: містяни розповіли, чи змінилася їхня реакція на повітряну тривогу після 8 липня

Ракетний удар по Києву: містяни розповіли, чи змінилася їхня реакція на повітряну тривогу після 8 липня

Ракетний удар по Києву 8 липня / Колаж: ТСН

Більшість опитаних киян кажуть, що нікуди не ховаються: у когось укриття далеко, а хтось просто вважає, "як Бог дасть, так і буде".

Зранку 8 липня росіяни завдали ракетного удару по Києву. Кількість загиблих внаслідок ракетної атаки становила 33 особи, а сьогодні, 10 липня, в лікарні помер маленький хлопчик, який на момент удару РФ по "Охматдиту" перебував у відділенні реанімації. Тож кількість жертв ракетного удару по столиці станом на 10 липня становить 34 людини, серед них – шестеро дітей.

Телеканал "КИЇВ24" провів опитування серед мешканців Києва, чи змінилася їхня реакція на повітряну тривогу після ракетного обстрілу 8 липня і чи ховаються вони до укриттів. Більшість опитаних відповіла, що вони нікуди не ховаються: у когось укриття далеко, а хтось просто вважає, "як Бог дасть, так і буде". Лише пара молодих людей сказала, що йдуть до укриття, навіть коли перебувають удома, і закликали інших під час тривоги ховатися.

Чи змінилася реакція киян на повітряну тривогу після ракетного обстрілу 8 липня

  • "Сильно не ховаюсь. Все ж – теорія відносності, як пощастить. У нас в інституті є укриття, ходимо, але не завжди, чесно кажучи".
  • "Після восьмого (липня – ред.) було таке страшне: і настрій, і все. До цього тримались, а це вже, як кажуть російською: "Тонус пошел на конус". Але треба витримати. А в укриття не ховаюсь, у мене далеко. Далеко, тому як Бог дасть, так і буде".
  • "Я не ховаюсь, я їжджу на нуль, хлопцям вожу допомогу, волонтерка з Одеси. Нічого не змінилось".
  • "Стало трохи тривожніше через підвищену небезпеку. Так, звичайно, ми ховаємось. Вдома… А раніше не ховались".
  • "Усім потрібно ховатися, на сьогоднішній день обов'язково. Не нехтуйте своєю безпекою, тому ховайтеся!
  • "Я не можу сказати, що щось змінилося, але, звичайно, неприємно після цих подій, які сталися. Ой, не передати словами. Дуже шкода, що нам доводиться жити в такій реальності. Це просто нелюди…"

Нагадаємо, звичайна п'ятиповерхівка в одному з найзатишніших районів Києва в один момент перетворилася на братську могилу. Останнім рятувальники деблокували з руїн тіло дівчини 2006 року народження. Загалом там загинуло 13 людей, серед яких п'ятеро – це діти.

Експерти всього світу поставили крапку в суперечках про приналежність ракети

Експерти всього світу поставили крапку в суперечках про приналежність ракети

Читайте провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація