QDRO-terraced house: альтернатива заміському будинку та пентхаусу від ZV Development Реклама

QDRO-terraced house: альтернатива заміському будинку та пентхаусу від ZV Development

Вибір між столичним і заміським життям непростий. Але перш ніж ламати голову питанням "що краще – будинок або квартира?", розгляньте альтернативні варіанти.

Будівельна компанія ZV Development поєднала переваги заміського будинку і пентхаусу у новому проекті QDRO-terraced house.

Ближче до природи

Домоволодіння QDRO-terraced house розташовані у котеджному містечку "Коник" у Голосіївському районі Києва. До центру звідси – 15 хвилин на автомобілі. При цьому, містечко знаходиться в екологічно чистому місці, неподалік Національного природного заказника "Жуків острів". І вдале розташування – лише одна з переваг QDRO-terraced house.

На прибудинковій ділянці студією "V pole design" зроблене оригінальне ландшафтне озеленення. Дизайнери обрали рослини, які виглядають чудово у будь-яку пору року.  Ще на подвір’ї є невеликий городик і ялинка.

Терасами можуть похизуватися не тільки будинки, але і пентхауси. Перевага QDRO-terraced house – функціональна тераса з BBQ-зоною, яка переходить у сад.

Не переплачувати за опалення

Чи варто економити ресурси, якщо купуєш великий дім, і готовий до витрат на обслуговування? Будівельна компанія ZV Development пропонує розглядати енергоефективність як данину природі. Девелопер обирає матеріали і технології, які дозволять раціонально використовувати ресурси.

У будинках встановлені геотермальні теплові насоси і система теплої підлоги. Теплова помпа взимку обігріває без радіаторів, влітку охолоджує без кондиціонерів, і увесь рік підігріває воду без бойлерів. Насос працює на електроенергії, але у порівнянні з електроопаленням заощаджує 75% електроенергії, вдвічі вигідніший за газовий котел, і в 5-6 разів за твердопаливний.

Енергоощадливість підкріплюється новими будівельними технологіями. QDRO-terraced house зведені за prefab-технологією, із вироблених на заводі теплих панелей із вмонтованими у них вікнами із потовщеним профілем. Така 35-сантиметрова дерев’яна стіна зберігає тепло краще, ніж півметрова кам’яна із 20 сантиметрами утеплювача.

Дрібниці, які полегшують життя

Функціональність – кредо цього проекту. Усі функціональні деталі не перерахувати, але деякі заслуговують на увагу, особливо, у порівнянні із пентхаусами або заміськими будинками. Наприклад, корисне доповнення QDRO-terraced house – центральний пилосос, який сприятиме швидкому прибиранню. В Україні він не надто популярний: встановлення пилососу потрібно закладати на етапі будівництва, і далеко не всі забудовники йдуть на цей крок.

Частина домоволодінь продається із готовим ремонтом. Зручні меблі на 90% виготовлені на замовлення, у будинках є камін, "зелена стіна", дві гардеробних кімнати.

У дворі є два критих паркомісця. Власники електромобілей зможуть встановити зарядку на подвір’ї.  

Котеджне містечко "Коник" повністю закрите і цілодобово охороняється. Дитина може гратися не тільки біля будинку – вона перебуватиме у цілковитій безпеці, якщо вирішить погуляти на території містечка.

Довідка. Будівельна компанія "Золоті Ворота" у 2017 році змінила назву. ZV Development – це новий бренд, переосмислені цінності та нові проекти. "Першою ластівкою" стали функціональні домоволодіння QDRO-terraced house (квадро), побудовані за інноваційною prefab-технологією у поєднанні з дерев’яно-каркасним будівництвом.

Наступна публікація