“Пуститися берега” в реальності: у Києві викрили нарколабораторію, де щомісяця “заробляли” до 5 мільйонів гривень (фото)

“Пуститися берега” в реальності: у Києві викрили нарколабораторію, де щомісяця “заробляли” до 5 мільйонів гривень (фото)

Фото: МВС

Коли після низки проведених оперативних заходів поліція Києва прийшла з обшуками, фігуранти підпалили свій будинок.

У столиці правоохоронці затримали двох осіб, які організували нарколабораторію, і вилучили у них психотропних речовин і прекурсорів на 3 млн гривень, а щомісячний заробіток ділків сягав 5 млн гривень.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у своєму Telegram. 

“На фото — вилучені психотропи та прекурсори вартістю 3 мільйони гривень. А ще — двоє затриманих осіб, які організували нарколабораторію у Києві. Щомісячний заробіток ділків сягав 5 мільйонів гривень. Спеціалізувалися вони на оптовому виробництві та продажі психотропних речовин: амфетаміну, солей”, — йдеться у повідомленні. 

Клименко зазначив, що коли після низки проведених оперативних заходів поліція Києва прийшла з обшуками, фігуранти підпалили свій будинок. 

Фото: МВС
Фото: МВС

“Думали, що знищать докази. Але вигоріло вщент все, крім обладнання та психотропів. Тепер ці “генії” відповідатимуть ще й за умисний підпал майна”, — написав він. 

Нагадаємо, раніше на Львівщині затримали “волонтерів”, які намагалися “підсадити” на наркотики поранених військових.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація