Проїзд у маршрутках Києва та області може подорожчати після локдауну

Проїзд у маршрутках Києва та області може подорожчати після локдауну

Фото: УНІАН

У першому кварталі 2021 року проїзд у маршрутках може подорожчати мінімум до 12 гривень.

У маршрутках Києва та Київської області планують підвищити вартість проїзду у маршрутках мінімум до 12 гривень.

Це може статися у першому кварталі 2021 року, коли запланований локдаун.

Про це на брифінгу заявив директор "Трансгруп" Володимир Назаренко, передають "Українські новини".

"8 числа сказали, що буде локдаун, до 8 числа ніхто не буде піднімати ніяких цін через те, що перевізники розуміють, що у людей зараз грошей немає. Якщо зараз підняти ціни, то всі скажуть, що це не перевізники, а якісь шкуродери. А хто вийде і виживе після локдауна, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі буде вирішуватися, яка буде ціна... Вартість може вирости до мінімум 12 гривень. У першому кварталі наступного року можна очікувати якісь зміни в плані вартості проїзду в громадському транспорті", - сказав Назаренко.

Директор "Трансгруп" також повідомив, що пасажиропотік у маршрутках зменшився приблизно на 40%.

Так, у січні-жовтні 2020 року пасажирообіг підприємств транспорту становив 41,8 млрд пасажирів на квадратний кілометр, або 46,3% від обсягу січня-жовтня 2019 року.

Крім цього, послугами пасажирського транспорту за цей період скористалися 2,1 млрд пасажирів, або 60,2% від обсягу січня-жовтня 2019 року.

Також Назаренко повідомив, що для приватних підприємців питання про введення в дію електронного квитка є дуже болісною темою через те, що витрати на валідатори та іншу електроніку лягають на приватні компанії, а у зв'язку з епідемією коронавірусу ці кошти складно знайти.

Зазначимо, що вартість проїзду в маршрутках Києва нині становить від п'яти до восьми гривень, залежно від маршруту.

Варто зазначити, що уряд ухвалив рішення про посилення карантину в Україні від 8 до 24 січня включно. Відповідну постанову Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень помаранчевої зони, які діють і зараз, до 28 лютого.

Повʼязані теми:

Наступна публікація