Пошукові роботи ведуться за всіма жертвами нацистського терору незалежно від етнічної приналежності і політичних поглядів.
Дослідження Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр", який ініціював проєкт "Імена", дозволили знайти протягом останнього півріччя 867 нових імен жертв нацистської окупації Києва 1941-1943. В цілому, в рамках проєкту "Імена" систематизовано і впорядкований список загиблих, де міститься 18 тисяч імен.
"Мета Меморіального центру «Бабин Яр» - відновити історичну пам'ять і знайти повну інформацію про всіх загиблих в Бабиному Яру і їх родичів, а також про людей, які жили в той час в Києві. Ми об'єднали дані всіх існуючих мартирологів - списки загиблих, книги пам'яті, архівні дані в єдину універсальну базу, чого до нас ніхто не робив", - заявила глава проєкту "Імена" Анна Фурман.
Крім того, за словами Фурман, була доповнена та верифікована інформація по майже 3200 імен: "У наявних списках є помилки, десь неправильно написано прізвище. Ми прибрали дублікати, перевірили і розширили інформацію. Тобто навпроти прізвищ тепер зазначено, чим займався загиблий до і під час війни, чи брав він участь у русі опору, чи мав сім'ю, якими були обставини загибелі й т.д. ".
Пошукові роботи ведуться за всіма жертвами нацистського терору незалежно від етнічної приналежності і політичних поглядів. Зокрема, шукаються імена всіх, хто помер під час окупації від рук нацистів і чиє місце поховання невідоме, цивільні особи і військовополонені, убиті в Бабиному Яру, Сирецькому таборі і в'язницях, а також вбиті або зникли безвісти члени радянського і націоналістичного підпілля.
Проєкт "Імена", в рамках якого вдалося оцифрувати понад 140 тисяч матеріалів засекречених картотек періоду нацистської окупації Києва і сотні архівних книг РАГСів за 1925-1936 роки, є безпрецедентним для України за обсягом дослідних робіт. У вересні 2020 року проєкт "Імена" у відкритому доступі запустить онлайн-платформу, де буде розміщена повна інформація про жертви нацистського терору, чиї імена вдалося встановити дослідникам. Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" проголошує своєю метою гідно вшанувати пам'ять жертв трагедії Бабиного Яру і сприяти гуманізації людства через збереження і вивчення історії Голокосту.