Проєкт "Ґодзілла", гуманоїди та 5G з колайдером: антивакцинаторка в Києві шокувала абсурдними фейками (відео)

Проєкт "Ґодзілла", гуманоїди та 5G з колайдером: антивакцинаторка в Києві шокувала абсурдними фейками (відео)

Скріншот із відео "Апостроф TV"

Жінка висунула три неймовірні версії.

У Києві учасниця маршу противників вакцинації розповіла низку абсурдних фейків про вакцини від коронавірусу. За її словами, після вакцинації люди належать компанії-виробнику препаратувтрачають права і є генетично модифікованими людьми.

Про це жінка заявила журналісту "Апостроф TV".

"За документами тих, хто приймає вакцину вони називають "трансгуманами", "транслюдьми" чи "гуманоїдами", - розповіла антивакцинаторка.

Жінка висунула ще дві неймовірні версії. Згідно з першою, глобалісти протягом 7 років у колайдері розробляли найбільшу частку вакцини під назвою "Ґадзілла".

"Ґад" - це гади, "ілл" - англійською хвороба. І ось ця "Ґадзілла" призначена для того, щоб під час натискання спеціальними променями або ж від 5G можна було людину знищити. Тобто ходить-ходить людина, потім вона їм не сподобалася, і вони її прибрали", - пояснила учасниця протесту.

Вона додала, що у російській Казані вже нібито почалися експерименти над людьми. Туди, за словами жінки, 13-15 листопада "заїхало близько 50 радіолокаційних машин", які "оцифрували 50 тисяч вакцинованих".

"Одним підвищили температуру, іншим - тиск. І дивитимуться, як вони побіжать до лікарні", - видала противниця вакцинації.

Нагадаємо, вранці у середу, 24 листопада, противники вакцинації від коронавірусу влаштували пікет у центрі Києва. На нього вийшли близько 500-700 осіб. Учасники зібралися під стінами Верховної ради, СБУ та біля станцій метрополітену. Протестувальники тримали у руках однакові плакати - "Скажи ні обов'язковій вакцинації!" і рухалися центральними вулицями столиці. 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.  

Новини Києва: в урядовому кварталі знову зібралися противники вакцинації

Новини Києва: в урядовому кварталі знову зібралися противники вакцинації

Читайте також:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація