Провалля у центрі Києва: у КМДА назвали терміни ремонту дороги після прориву труби

Провалля у центрі Києва: у КМДА назвали терміни ремонту дороги після прориву труби

Фото: facebook.com/Паша Дячек

Містяни потерпають від заторів, особливо у години пік.

Вулицю Саксаганського у Києві розкопали майже по всій довжині після прориву труби, що стався напередодні. Ремонтники кажуть, це все аварійна ділянка, йдеться у ТСН.12:00.

Комунальники частково копають землю вручну, оскільки під землею пролягають високовольтні кабелі, і оперувати екскаватором небезпечно. Кажуть, намагатимуться полагодити провалля за два дні. Всі будинки довкола перевели на резервні лінії, тому проблем з опаленням чи подачею води немає.

"Зараз будинки з теплом, вони переключені на іншу мережу. Єдина серйозна проблема – це з трафіком. Тому працюємо цілодобово, якомога швидше треба виконати роботи, орієнтовно термін закінчення – п’ятниця", - зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

У години пік в районі Саксаганського та Шота Руставелі великі затори, рух громадського транспорту пустили в об’їзд аварійної ділянки.

Нагадаємо, напередодні на перетині вулиць Саксаганського і Шота Руставелі прорвало тепломережу. Через це посеред дороги утворилося дві ями. Асфальт пішов з-під колес двох автівок. Одна з них виїхала самотужки, а інша на швидкості провалилась. Водій обпік собі ноги. Саме авто довелось евакуювати. По вулицях текли ріки окропу, а центр Києва був паралізований у заторах.

Кореспондент ТСН Олена Гущик

У центрі Києва досі ліквідовують наслідки прориву труби

У центрі Києва досі ліквідовують наслідки прориву труби

Повʼязані теми:

Наступна публікація