Проти киянки, яка "зірвалася" на власного песика під час прогулянки, відкрили кримінальну справу

Проти киянки, яка "зірвалася" на власного песика під час прогулянки, відкрили кримінальну справу

Проти киянки, яка "зірвалася" на власного песика під час прогулянки, відкрили кримінальну справу / Фото: Скриншот з відео

У Києві місцеві 20 липня зафіксували на відео, як киянка жорстоко поводилася з власним песиком, якого вивела на прогулянку.

Поліція столиці відкрила кримінальну справу проти киянки, яка кричала і жорстоко хапала власного песика під час прогулянки.

Про це ТСН.ua повідомили правоохоронці.

Поліціянти повідомили, що після оприлюдненого відео у соцмережах з дівчиною та песиком, власницю пухнастого перевірили. Внаслідок цього розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 ККУ (Жорстоке поводження з тваринами).

Тепер дівчині загрожує обмеження волі на строк від одного до трьох років або позбавлення волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.

Сама ж киянка у своїх соцмережах стверджує, що добре ставиться до свого пухнастого улюбленця, і це можуть підтвердити її близькі. Дівчина пояснює, що скандал зчинили нібито її сусіди, які "постійно обговорюють її у чаті ЖК". Мовляв, вони щоденно викликають на неї поліцію з різних обставин, і ця ситуація не стала виключенням.

Нагадаємо, 20 липня у Мережі з'явилося відео, на якому мешканка Києва прогулювалася з крихітним білим песиком вулицею столиці. Однак дівчина, ймовірно, була в поганому настрої і почала кричати до тварини

Пухнастий не на жарт перелякався і почав тікати від власної хазяйки. На що киянка розлютилася ще більше, вхопила тварину і накинулася на пухнастого з ненормативною лексикою. Тварина пищала від болю.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація