"Простим людям він загрози не становить": побратим розповів про захопника Кабміну

"Простим людям він загрози не становить": побратим розповів про захопника Кабміну

Фото: із соцмереж

Третьяков зазначив, що не знає, звідки в товариша зброя.

Затриманий після погроз підірвати гранату в Кабміні Володимир Прохнич, який воював у зоні АТО, не становить загрози простим громадянам України.

Про це в ефірі телеканала "Україна 24" розповів Олександр Третьяков, друг і військовий побратим чоловіка з гранатою в Кабміні Володимира Прохнича.

За його словами, Прохнич – айдарівець, він воював понад два роки, двічі мав поранення: один раз – легкі, другий раз – важкі. У нього було 4 контузії.

"Я його знаю лише з позитивного боку. Він порядна людина. Після військових дій він повернувся до мирного життя", - розповів Олександр.

За його словами, Володимир працював в автосервісі. Потім, коли загинув його друг, з яким вони робили цю справу, він останнім часом працював у таксі.

"Я місяць тому у нього був, я не бачив причин, щоб він аж до такого… почав комусь погрожувати. Для простих людей він не становить ніякої загрози, на мою думку. Треба з'ясувати взагалі, чому це сталося. Що там відбувалося, саму причину, чого він так діяв. Він був інженером, нічого поганого про цього хлопця я сказати не можу", – заявив Третьяков.

Третьяков зазначив, що не знає, звідки в товариша зброя, але треба з'ясовувати на місці, що там сталося, чому так трапилося, чому його довели до такого стану.

"Можливо, проблеми в нього були. Ви зрозумійте, хлопці, які повертаються з війни, вони про свої проблеми навіть друзям у принципі не розповідають і якось вирішують їх самі. Я знаю про декілька ініціатив щодо реабілітаційного центру, хочуть його зробити на Черкащині, якщо я не помиляюсь. Річ у тім, що кожен до цього по-своєму ставиться. Я, наприклад, не ходжу ані за пільгами, ані за допомогою. І взагалі якось воно неправильно – коли ти приходиш і щось просиш, ще й після того, як захищав країну", - резюмував побратим Прохнича.

Нагадаємо:

Новини України: чоловік зайшов до Кабміну з гранатою і погрожує її підірвати – що відбувається зараз

Новини України: чоловік зайшов до Кабміну з гранатою і погрожує її підірвати – що відбувається зараз

Повʼязані теми:

Наступна публікація