Просить замовити таксі та купити солодощів, бо помре: у центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Просить замовити таксі та  купити солодощів, бо помре: у центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Фото: Google

Літня жінка, маніпулюючи чоловіком, змусила відвести її в заклад харчування та купити їжу.

У центрі Києва на вулиці Володимира Антоновича орудує бабуся-аферистка. Вона просить викликати її таксі та купити чогось солодкого, кажучи, що помирає через діабет. 

Про це у Facebook розповів Роман Пелех. 

Чоловік зазначив, що побачив бабусю, якій нібито стало зле. Вона розповіла, що помирає через діабет та попросила купити їй чогось солодкого та замовити таксі. Хлопець швидко побіг в сусідній магазин та купив бабусі морозива. 

"Вона це морозиво бере, з’їдає в мене на очах. За цей час ще пара людей підходить і гроші їй дає, "не знайшов де купити морозиво, ось вам трохи грошей". Стояв з нею хвилин 15, чекав доки доїсть і намагався таксі ж викликати і нічого не виходить. І я ж не можу її кинути тут саму в дощ, вона ж майже не може ходити", - написав Роман Пелех. 

Чоловік тоді вирішив підвести жінку власним автомобілем. Бабуся ж захотіла, щоб її довезли до закладу громадського харчування, де вона хоче поїсти борщу, бо нібито вдома її намагаються отруїти. 

Далі бабуся попросила її провести у заклад, бо їй складно ходити, та придбати їй борщу. Тут чоловік зрозумів, що ним маніпулюють. Коли ж Роман Пелех зателефонував до знайомого, щоб попередити про запізнення, той же йому розповів, що бабуся - це аферистка, яка часто обманює людей.

"Він мені каже: "Ти попав на ту аферистку з Антоновича, що всіх "розводить" на гроші? В неї ж дома 20 псів живе, вона цуценят вбиває і в шахту ліфта кидає, щоб нашкодити сусідам, вона взагалі нормально бігає", - зауважив Роман Пелех. 

Чоловік попередив киян, щоб вони ставали жертвами цієї літньої жінки. 

Нагадаємо, у Київській області аферистка обдурювала людей на золото і гроші

Аферистка з нерухомості: сім родин звинувачують жительку Бердичева у шахрайстві

Аферистка з нерухомості: сім родин звинувачують жительку Бердичева у шахрайстві

Повʼязані теми:

Наступна публікація