Пропонував студентам за $1500 "вирішити питання" з іспитами: у Києві викрито асистента кафедри медуніверситету
Водночас чоловік об'єктивно не міг та не збирався виконувати ці обіцянки.
© Прокуратура міста Києва
У Києві повідомлено про підозру асистенту кафедри медуніверситету, який пропонував студентам за 1500 доларів США "вирішити питання" з іспитами.
Підозру висунуто за фактами замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства), вчиненого повторно (ч. 2 ст. 15, ч. 1, ч. 2 ст. 190 КК України).
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
Згідно з матеріалами слідства, асистент кафедри медичного університету, представляючись особою, яка має відношення до Центру тестування Єдиного державного кваліфікаційного іспиту та зокрема тестового компоненту КРОК, через месенджер Telegram надсилав смс-повідомлення студентам, які не склали іспит. Він пропонував їм вирішити вказане питання за грошову винагороду.
Вартість "послуги" становилаа 1500 доларів США з особи.
Водночас чоловік об'єктивно не міг та не збирався виконувати ці обіцянки.
Під час проведення комплексу слідчих та розшукових дій правоохоронці встановили підозрюваного та затримали його у порядку ст. 208 КПК України.
На цей час зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Під час досудового розслідування вживаються заходи для встановлення інших епізодів незаконної діяльності фігуранта та можливих його спільників.
Нагадаємо, у Києві затримано голову військово-лікарської комісії. За гроші чоловік безпідставно оформлював ухилянтам документи про зняття з військового обліку за станом здоров’я.
Читайте також: