Прокуратура розслідує незаконне рішення судді щодо тимчасової заборони приватизації "Центренерго"

Прокуратура розслідує незаконне рішення судді щодо тимчасової заборони приватизації "Центренерго"

Фото: print-rg.com.ua

Позов до суду подало ТОВ "Укрдонінвест".

Столична прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом постановлення суддею Господарського суду міста Києва завідомо неправосудного рішення.

"Встановлено, що у рамках розгляду позову суб’єкта господарювання суддею Господарського суду міста Києва за заявою позивача було ухвалено рішення про забезпечення позову шляхом заборони Фонду державного майна України вживати будь-які дії з приватизації ПАТ "Центренерго". Вказане рішення було постановлено судом всупереч правових висновків Верховного Суду, який вже висловив позицію з цього приводу, зокрема, про те, що заборона проведення приватизації ПАТ "Центренерго" суперечить вимогам процесуального законодавства та є заходом, неспівмірним із заявленими позовними вимогами", - повідомила пресслужба прокуратури Києва.

Столична прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 375 Кримінального кодексу України (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводитимуть слідчі столичного територіального управління Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, Господарський суд Києва заборонив проводити приватизацію "Центренерго" – до рішення по суті суперечки ТОВ "Укрдонінвест" (Київ) Віталія Кропачова з Фондом державного майна. Це підприємство хотіло взяти участь в попередньому конкурсі з приватизації, але ФДМ визнав конкурс таким, що не відбувся.

Масштабна приватизація: Україна планує продати понад пів тисячі державних об'єктів

Масштабна приватизація: Україна планує продати понад пів тисячі державних об'єктів

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація