Прокуратура і ДФС провела обшуки у "Київводфонді": підозрюють розкрадання 7 мільйонів гривень

Прокуратура і ДФС провела обшуки у "Київводфонді": підозрюють розкрадання 7 мільйонів гривень

Фото: Прокуратура міста Києва

Провадження відкрито щодо привласнення державних коштів у особливо великих розмірах.

Прокуратура і ДФС провели  обшуки у "Київводфонді". Підозрюють розкрадання 7 млн грн державних коштів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"Прокурорами Печерської окружної прокуратури Києва спільно з ГУ ДФС у Києві 16 липня 2021 року проведено обшуки у приміщеннях Спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства "Київводфонд" у рамках кримінального провадження щодо привласнення державних коштів в особливо великих розмірах", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Під час досудового розслідування, зокрема, перевіряється причетність службових осіб "Київводфонд" до привласнення понад 7 млн гривень, передбачених на придбання товарів та виконання робіт з капітальних ремонтів бюветних комплексів та громадських вбиралень, розташованих на території Києва.

Кримінальне провадження розслідується за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209 КК України.

Під час проведених обшуків у службових приміщеннях комунального підприємства, а також за місцем проживання його директора, вилучено первинну фінансово-господарську документацію стосовно відносин СВКП "Київводфонд" із суб’єктами господарської діяльності з ознаками фіктивності.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що Київ у травні накрила хвиля обшуків. Працівники фіскальної служби разом зі столичною прокуратурою "трусили" одночасно КМДА та цілу низку столичних комунальних підприємств. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація