Продавала з рук продукти: киянка отримала 17 тисяч гривень штрафу за порушення правил карантину

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Продавала з рук продукти: киянка отримала 17 тисяч гривень штрафу за порушення правил карантину

Фото: УНІАН

Жінка продавала у невстановленому місці.

Шевченківський районний суд столиці 20 березня виніс перше судове рішення по справі щодо порушення правил карантину, який триває до 3 квітня, в Україні. 

Про це повідомила пресслужба Шевченківського райсуду. 

Зазначається, що рішення ухвалене стосовно киянки, яка продавала продукти харчування з рук у невстановленому місці. Саме тому жінка порушила санітарно-протиепідемічні правила під час карантину.

Жінку визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого статтею 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, йдеться у повідомленні.

Жінка отримала адміністративний штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація