Приватну лікарню у Києві підозрюють у торгівлі вакциною Pfizer: МОЗ проведе розслідування

Дата публікації
Перегляди
387
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Приватну лікарню у Києві підозрюють у торгівлі вакциною Pfizer: МОЗ проведе розслідування

Фото: Associated Press

Вакцина Pfizer наразі проводиться мобільними бригадами і призначена для певних груп ризику, освітян та організованих колективів. 

У Києві одну із приватних лікарень підозрюють у продажі вакцини від COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech. У Міністерстві охорони здоров’я ініціюватимуть службове розслідування.

Про це заявили у МОЗ.

Своєю чергою міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко наголосив, що в сьогоднішніх умовах торгувати вакцинами означає наражати на смертельну небезпеку людей із груп ризику, для яких цей препарат є першочерговим.

"Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб побороти пандемію. Першочергово захисту потребують ті, хто входить до переліку професійних та вікових груп ризику або мають хронічні хвороби. Держава гарантує захист від коронавірусної інфекції всім охочим, але через дефіцит вакцин у всьому світі надає доступ до імунізації поступово, відповідно до Дорожньої карти. Торгувати вакцинами сьогодні – означає наражати на смертельну небезпеку тих, кому мала дістатись саме ця доза препарату", - висловився Віктор Ляшко.

Як уточнюється, наразі вакцина Comirnaty/Pfizer-BioNTech доступна для щеплення лише силами мобільних бригад, нею також щеплюють певні групи ризику, освітян та організовані колективи. 

"До вакцинації зараз прикуто багато уваги, але ми все одно отримали повідомлення про можливі зловживання із вакцинами. Дякуємо ЗМІ за пильність та інформування. Ми одразу ж відреагували та почали розбиратись в ситуації", - додав голова МОЗ.

Нагадаємо, головний санлікар Ігор Кузін розповів, чи буде доступний Pfizer для всіх українців.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

У МОЗ розповіли, коли Pfizer стане доступним для всіх українців

У МОЗ розповіли, коли Pfizer стане доступним для всіх українців

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
387
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація