Приклад людяності: журналісти та небайдужі кияни врятували від смерті безхатченка

Приклад людяності: журналісти та небайдужі кияни врятували від смерті безхатченка

На нерухомого чоловіка звернула увагу одна з мешканок багатоповерхівки.

У Києві на лавці біля дитячого майданчику у дворі багатоповерхівки кілька днів просидів нерухомо літній чоловік. Як з'ясували місцеві жителі, йому було несила поворухнутися від болю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Один день сидить, другий, в якийсь момент не витримала, підійшла запитала – виявляється, він ходити не може", - каже киянка Катерина. Вона принесла чоловікові їжу та викликала швидку, однак від госпіталізації він відмовився. Оскільки були вихідні та соціальні служби не працювали, Катерина написала повідомлення в соцмережі. Інформація дійшла до журналістів, і знімальна група ТСН вирушила на місце.

Небайдужі та журналісти ТСН допомагають безхатькові повернутися до нормального життя

Небайдужі та журналісти ТСН допомагають безхатькові повернутися до нормального життя

Про себе безпритульний В'ячеслав Миколайович розповів, що йому 68 років, колишній військовий, мав родину і жив на Херсонщині, потім розлучився і в 1999 році переїхав до столиці. У Києві винаймав квартиру, працював, однак із часом заробітків уже не вистачало на житло, а потім загубився паспорт. Чоловіка знають у районі як непитущого і працьовитого – він продавав на місцевому ринку книжки та допомагав іншим торговцям. "Дуже доброзичливий, приємний, грамотний", - характеризують його продавці. Часто підгодовували і навіть брали до себе помитися.

Журналісти викликали чоловікові швидку, яка відвезла його до лікарні. Там у нього діагностували застарілий перелом і пообіцяли підлікувати. "У сто разів краще почуваюся, буде ще краще! Обробили рани, настрій гарний, виспався, відлежався, на людину починаю бути схожим", - радіє безхатько. Соціальні працівники і чиновники вже пообіцяли допомогти В'ячеславові у відновлення документів і пошуку постійного даху над головою. Тим часом журналісти розшукали сина та пообіцяли зустріч із ним.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Повʼязані теми:

Наступна публікація