Пригоди новорічного капелюха: із Софійської площі до приватного навчального закладу

Дата публікації
Перегляди
1358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пригоди новорічного капелюха: із Софійської площі до приватного навчального закладу

Фото: УНІАН

Декорацію демонтували із Софійської площі.

Найбільш скандальну декорацію головної ялинки країни, капелюха, демонтували із Софійської площі. Однак відвезли не на склад, а до приватного навчального закладу.

Незвична прикраса викликала небувалий інтерес, а тому нині різноманітні компанії стають в чергу, аби її орендувати, розповіли у ТСН.Ранок 13 січня. 

Капелюх мав прикрашати верхівку головної ялинки країни. Його навіть встановили, але прикраса викликала обурення в частини суспільства, а особливо в церковників. У декорації побачили містику та відьомство. Зрештою капелюх зняли, а замість його встановили більш звичну різдвяну зірку. Пізніше скандальну верхівку знову привезли на Софійську площу і зробили окрему фотозону.

Скандальний капелюх демонтували із Софійської площі і відвезли до приватного навчального закладу

Скандальний капелюх демонтували із Софійської площі і відвезли до приватного навчального закладу

Аби сфотографуватись біля капелюха, доводилось вистоювати черги. Крім того, він виконав свою функцію, кажуть організатори, бо магнітом притягував людей на Софійську площу.  "Скільки людей в нас було на площі, як ніколи. Ми вже сім ялинок зробили, але такого паломництва, як цього року, ще не було", - розповів організатор новорічного містечка Ігор Добруцький.

Одразу 15 компаній захотіли орендувати декорацію після різдвяних свят. Наступні три місяці вона буде окрасою однієї з приватних шкіл. Там виконуватиме роль розподільчого капелюха на кшталт гогвардського. "Ідея така: можна стати під ним і він каже, чи ти будеш ІТ-шником, чи бізнесменом, чи економістом", - каже президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Мандруватиме капелюх різними фірмами аж до кінця  грудня. Потім його встановлять в одному парків як новорічний атрибут.

Наступна публікація