Прибічники Коханівського знищили залу суду і палять багаття у дворі

Прибічники Коханівського знищили залу суду і палять багаття у дворі

Фото: Богдан Кутєпов / Facebook

У приміщенні перебувають 30 осіб.

Люди, які захопили і розтрощили приміщення Святошинського районного суду Києва, продовжують утримувати барикади.

Як повідомляє кореспондент ТСН, наразі на місці ситуація відносно спокійна. Після невдалого штурму поліцією представники Миколи Коханівського, якого виключили з ОУН, ночували у судовій залі. Вони розпалили багаття у внутрішньому дворі. Біля вогнища вони намагаються грітися.

Слід зазначити, що утримують приміщення близько 30 осіб. Наразі вони очікують подовження суду, який так і не визначив напередодні запобіжний захід Коханівському. Як відомо, Коханівський брав участь у стрілянині поблизу метро Академмістечко. Правоохоронці на місці події у траві виявили травматичний пістолет ПМР та стріляні гільзи калібру 9 мм. У потерпілого - дотикові поранення у спину та ногу (допомогу надали на місці).

На думку затриманого, його мали відпустити, оскільки минув час після вручення підозри. Втім, суддя вирішив відправити Коханівського до слідчого ізолятора. Коли його намагались вивести, спалахнув конфлікт, в результаті якого прибічники скандального активіста забарикадувалися і залишилися з ним до ранку.

Прихильники лідера "добровольчого руху ОУН" влаштували розгром у суді

Прихильники лідера "добровольчого руху ОУН" влаштували розгром у суді

Повʼязані теми:

Наступна публікація