Президенту Національної академії аграрних наук Гадзалу повідомили про підозру

Президенту Національної академії аграрних наук Гадзалу повідомили про підозру

Фото: УНІАН

Його підозрюють у втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу.

Нацполіція повідомили про підозру президентові Національної академії аграрних наук України Ярославу Гадзалу.

Про це повідомив відділ комунікації столичної поліції.

Гадзалу підозрюють у втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу.

Слідство встановило, що у жовтні нинішнього року держвиконавець прибув у НААН для перевірки виконання рішення суду про поновлення на посаді одного з директорів держпідприємства, яке входить до складу установи. Крім того, президентові НААН мали вручити  постанову про відкриття виконавчого провадження та з інших питань, що входять до повноважень державного виконавця.

Утім, підозрюваний втрутився в діяльність державного виконавця, щоб перешкодити виконанню ним службових обов'язків і не допустити оголошення йому постанови. "Мова йде про застосування фізичної сили чиновником до державного виконавця - він виштовхнув його з свого службового кабінету і не допустив отримання постанови про відкриття виконавчого провадження", - йдеться в повідомленні.

Працівники поліції проводять у приміщенні НААН обшуки, аби вилучити відео та інші документи, які мають значення для розслідування кримінального провадження.

Як повідомлялося раніше, в Одеській області директор Національної академії аграрних наук України та керівник дослідного господарства інституту погоріли на хабарі за надання в оренду приміщень закладів. Правоохоронці з'ясували, що керівник наукового інституту та директор його структурного підрозділу вимагали 15 тисяч доларів за надання в оренду приміщень, що перебувають на балансі закладів для їхньої реконструкції під готель і ведення підприємницької діяльності. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація