Правоохоронці перевіряють тих, хто розповсюджує фейкові адреси киян, хворих на коронавірус

Правоохоронці перевіряють тих, хто розповсюджує фейкові адреси киян, хворих на коронавірус

Фото: УНІАН

Разом з тим столичні чиновники повідомили про групу ризику у 40 тисяч людей.

Правоохоронні органи перевіряють можливі джерела поширення в Інтернеті інформації про киян, які захворіли на коронавирус, зокрема списки їхніх адрес, які не відповідають дійсності.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що відповідна інформація захищена і у відкритому доступі її немає. "У мережі час від часу поширюється неправдива інформація про киян, які захворіли на коронавірус. Зокрема, нещодавно з'явилися списки адрес, де нібито мешкають люди з підтвердженим діагнозом Covid-19. Зазначу, ця інформація не відповідає дійсності. За зверненням міста правоохоронні органи перевіряють можливі джерела її поширення ", - написав Поворозник.

Він зазначив, що в Києві працює Моніторинговий центр з протидії поширення Covid-19, фахівці якого співпрацюють з групами ризику, наразі це більше 40 тис жителів української столиці.

"Завдання центру - максимально попередити поширення захворювання. Підкреслюю, вся інформація про киян, які перебувають в базі Моніторингового центру, захищена і не потрапить у відкритий доступ. Закликаю: перед тим, як поширювати будь-яку інформацію, перевіряти її", - написав Поворозник, додавши , що всі дані по захворюваності на коронавірус розміщені на офіційному сайті КМДА.

Раніше у деяких ЗМІ і Інтернеті з'явилися списки адрес будинків, мешканці яких, як стверджувалося, були з діагностованим коронавірусом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація