Працюють у посиленому режимі: на вулиці Києва вивели 10 тисяч поліцейських та нацгвардійців (фото)

Зранку спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологи зі службовими собаками перевірили локації, де будуть проходити заходи.

З нагоди святкування 30-річниці Дня Незалежності України близько 10 тисяч поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії у посиленому режимі стежитимуть за публічною безпекою в місті Києві.

Правоохоронці вже заступили на охорону правопорядку у столиці.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Зранку спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологи зі службовими собаками перевірили локації, де будуть проходити заходи. У місцях масового перебування громадян чергують патрулі, поліція діалогу та придані сили, які у прибули до столиці у складі зведених загонів.

Правоохоронці закликають киян та гостей столиці  з розумінням ставитися до роботи поліцейських на фільтраційних пунктах на вході до місць проведення заходів. Зокрема до поверхневих перевірок, оскільки такі заходи мають на меті забезпечити безпеку всіх учасників урочистостей. 

Окрім того, поліцейські закликають громадян та водіїв транспортних засобів  планувати свої маршрути з урахуванням обмеження дорожнього руху в місті Києві.

Фото: МВС

Нагадаємо, у 30-ту річницю Незалежності України на Хрещатику пройде парад, а ТСН проведе святковий випуск просто неба.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
30-та річниця Незалежності України
Наступна публікація