Познайомилися у Мережі, але побачення пішло не за планом: у Києві чоловік увірвався у квартиру жінки з пістолетом

Познайомилися у Мережі, але побачення пішло не за планом: у Києві чоловік увірвався у квартиру жінки з пістолетом

Фото: Pexels

Подруга жінки змогла вибігти з квартири та зателефонувала до поліції.

У Києві жінка познайомилася в Інтернеті з чоловіком та запросила його додому. Але побачення пішло не за планом: він увірвався у квартиру жінки з пістолетом і погрожував заявниці та її подрузі.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

"Одна з жінок змогла вибігти з квартири та зателефонувала до поліції. Патрульні на шляху до вулиці Арсенальної, де сталася подія, підтримували з нею телефонний зв'язок. У під'їзді інспектори зустріли чоловіка, який ішов, тримаючи в руках предмет, схожий на зброю. Патрульні швидко вибили у нього предмет з рук та затримали чоловіка", - йдеться у повідомленні поліції.

На місце викликали слідчо-оперативну групу Печерського управління поліції для з'ясування обставин події та надання правової кваліфікації діям затриманого.

 

Побачення пішло не за планом

Побачення пішло не за планом, коли чоловік почав погрожувати предметом схожим на пістолет — його затримали патрульні Жінка познайомилася в інтернеті з чоловіком, якого запросила додому, а той увірвався у квартиру з пістолетом та погрожував заявниці та її подрузі. Одна з жінок змогла вибігти з квартири та зателефонувала до поліції. Патрульні на шляху до вулиці Арсенальної, де сталася подія, підтримували з нею телефонний зв'язок. У під'їзді інспектори зустріли чоловіка, який ішов тримаючи в руках предмет, схожий на зброю. Патрульні швидко вибили у нього предмет з рук та затримали чоловіка. На місце викликали слідчо-оперативну групу Печерського управління поліції для з'ясування обставин події та надання правової кваліфікації діям затриманого. Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol #Kyivpatrol

Опубліковано Патрульна поліція Києва Четвер, 11 березня 2021 р.

Нагадаємо, у Херсонській області у місті Каховка заробітчанин організував викрадення чоловіка, якого підозрював у стосунках зі своєю дівчиною. Потерпілого зв'язали і били, але йому вдалося втекти. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація