"Пожежна сигналізація не спрацювала, двері закриті на ключ". У Києві сталася пожежа в НАУ

"Пожежна сигналізація не спрацювала, двері закриті на ключ". У Києві сталася пожежа в НАУ

Фото: ДСНС

Студенти потруїлися чадним газом.

У Києві сталася пожежа в одному з корпусів Національного авіаційного університету.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Кирил Кухельний.

"Зараз горить один із корпусів НАУ. Усі труяться чадним газом. А ключі від виходів незрозуміло в кого", - розповів він.

Також Кухельний згадав трагедію у російському Кемерові, де під час пожежі у торговельному центрі загинули десятки людей.

"Мабуть, історія з ТЦ "Зимняя Вишня", де люди не змогли вибратись із кінотеатру через схожі причини (завалені пожежні виходи і закриті на ключ двері), нікого нічому не навчила. Ні сирени, ні пожежна сигналізація не спрацювали", - додав він.

Зараз горить один з корпусів НАУ. І мабуть історія з ТЦ "Зимняя Вишня" де люди не змогли вибратись з кінотеатру по схожій причині(завалені пожежні виходи і закриті на ключ двері), нікого нічому не навчила. Всі труяться чадним газом. А ключі від виходів незрозуміло в кого. Ні сирени ні пожежна сигналізація не спрацювали.

Опубликовано Кирилом Кухельним Пятница, 15 февраля 2019 г.

Наразі на місці події працюють рятувальники, правоохоронці та лікарі.

Прямо зараз пожежа в одному із корпусів #НАУ. На місці рятувальники #ДСНС, правоохоронці та лікарі. Інформація встановлюється.

Опубликовано Киев Оперативный Пятница, 15 февраля 2019 г.

Нагадаємо, 25 березня минулого року в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимова вишня".

У будівлі впали два з трьох кінозалів - вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення. За офіційними даними, загинули 64 людини, з яких 41 - неповнолітній.

Основна версія слідства - несправність проводки, у російському МНС не виключили й підпал. У справі заарештовано сім осіб, стосовно одного з пожежників завели справу про халатність. У Росії затримали керівника служби пожежогасіння першої ланки протипожежної служби області Андрія Бурсіна, який першим прибув на гасіння пожежі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація