Повістки любителям дрифту можуть вручати не лише у Києві - патрульна поліція

Повістки любителям дрифту можуть вручати не лише у Києві - патрульна поліція

Поліція неодноразово попереджала столичних любителів вуличних перегонів щодо недоречності їхньої поведінки під час війни / Фото: Олексій Білошицький

Військкомати також зацікавлені у перевірці документів і запрошенні таких осіб.

У патрульній поліції не виключають, що після Києва і в інших містах будуть вручати любителям дрифту повістки щодо прибуття до териториальних центрів комплектування та соціальної підтримки (військкоматів).

Про це заявив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький в ефірі телемарафону.

Білошицький наголосив, що патрульна поліція неодноразово попереджала столичних любителів вуличних перегонів щодо недоречності їхньої поведінки під час повномасштабного вторгнення.

"Це не є якийсь рядовий випадок, вже досить тривалий період часу ми реагували на такі акції, на такі дії і повідомлення громадян, тому в даному випадку об`єднали зусилля. Можливо, в майбутньому будемо реагувати, і не тільки в місті Києві таке може застосовуватися. Військкомати також були зацікавлені в перевірці документів і запрошенні таких осіб", - сказав він.

Нагадаємо, у Києві представники військкомату роздавали повістки на зборах "дрифтерів". За словами заступника начальника департаменту патрульної поліції Олексія Білошицькогой, це чергове нагадування для "любителів форсажу", а також тих, хто й надалі не усвідомлює, що у країні війна. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація