Повезли до відділку у плавках та склали протокол: подробиці протестного запливу киянина у Гідропарку

Повезли до відділку у плавках та склали протокол: подробиці протестного запливу киянина у Гідропарку

Дата публікації
Перегляди
2307
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Повезли до відділку у плавках та склали протокол: подробиці протестного запливу киянина у Гідропарку

Суд вирішить, чи має хлопець платити штраф.

Сьогодні, 6 квітня, у перший день жорсткого карантину в Україні, у столичному Гідропарку фізкультурники конфліктували з поліцейськими. Люди, які звикли тренуватись на відкритому спортмайданчику у парку, з закриттям зеленої зони незгодні, йдеться у ТСН.16:45.

У своєму протесті далі всіх пішов хлопець на ім’я Валентин, який спочатку намагався пройти скрізь кордон поліції, а коли його не пропустили, назвав правоохоронців "мародерами" і вирішив потрапити до парку вплав через Дніпро. На протилежному березі його зустріли правоохоронці.

Валентина посадили до поліцейського авта просто в плавках, лише дали трохи обсохнути на сонці, та повезли до райвідділку. Як стало відомо ТСН, на хлопця складено протокол. Якщо суд ухвалить рішення про порушення, фізкультурнику доведеться сплатити штраф від 17 тисяч гривень. 

Як відомо, від початку карантину, запровадженого через поширення коронавірусу, в Україні склали 3922 адміністративних протоколи за порушення. В основному саме за порушення обмежувальних заходів, а 182 з них - за порушення самоізоляції.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2307
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація