Постраждалого від нападу київського єнота Марлі у кількох клініках відмовилися лікувати

Постраждалого від нападу київського єнота Марлі у кількох клініках відмовилися лікувати

Тварина втратила зір та постійно має високу температуру.

На одного з найвідоміших єнотів України - Марлі - та його власника напали невідомі. Хлопця порізали ножем, а єнота щосили вдарили ногою в голову. У кількох ветклініках, куди звертався господар, лікувати тварину відмовились, мовляв, іще не мали справ із єнотами. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Дворічний єнот Марлі неохоче вилазить зі своєї клітки, та розпізнає нас на нюх - уже кілька днів майже нічого не бачить. Тепер життя Марлі - під загрозою.  Господар тварини Дмитро Решетник розповідає - повертався додому через парк, як до нього причепилися двоє хлопців-підлітків.

Відомий єнот Марлі втратив зір та має високу температуру після нападу невідомих

Відомий єнот Марлі втратив зір та має високу температуру після нападу невідомих

"Йшли двоє молодих людей з музикою, колонкою. Вони підійшли до мене. Пройшовши пару метрів, один з них вдарив мене ззаду в ногу. Я повертаюся, інший дістає канцелярський ніж. Єнот був замотаний на повідку як зазвичай", - розповідає він.

Коли Дмитро почав ухилятися від ножа, один із незнайомців напав на тварину. "Я єнота почав тягнути до себе і він з усієї дурі вдарив в сторону зубів", - каже він.

Марлі вхопився за ногу свого господаря. Нападники вдарили  ножем Дмитрові по обличчю, та кинулися навтьоки. Поліцейським затримати кривдників не вдалось. Із розсіченою губою потерпілого шпиталізували до лікарні, а після операції відпустили додому. Єноту у той вечір зле не було.

Утім, на ранок тварина перестала орієнтуватися в просторі та почала втрачати зір. Дмитро кинувся обдзвонювати ветеринарів, інтернет-шанувальники Марлі збирали гроші.

"Телефоную, кажу, що йому погано, він нагрівається. "Ні, у нас тільки котики і собачки". За два дні зібрали понад 30 тисяч гривень. Є гроші головне - знайти лікаря", - каже Дмитро.

Ідемо до лікарні, де погодились обстежити єнота. Лише но виходимо на вулицю і сідаємо в машину, тварині знову стає зле - піднімається температура. Лікарі беруться до справи. Марлі намагається втекти, коли розуміє, що шансів немає - чіпляється за господаря і терпить. Урешті ветеринари роблять кардіограму - із серцем єнота все гаразд.

На МРТ голови єнота доправляють уже по обіді - і без господаря, аби тварина менше хвилювалася. Результати дослідження мають бути вже зранку.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація