Постраждалі від вибуху на Позняках отримали нові квартири - Зеленський

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Постраждалі від вибуху на Позняках отримали нові квартири - Зеленський

ТСН

На переконання президента, тепер обов’язок місцевої влади - допомогти постраждалим з ремонтом помешкань, щоб забезпечити людям комфортні умови проживання.

Всі родини, які постраждали внаслідок вибуху 21 червня в багатоповерховому будинку на столичних Позняках на вулиці Крушельницької, 1/5, отримали нове житло. А саме жителі зруйнованих вибухом квартир.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, у четвер, 13 серпня, передає пресслужба глави держави.

Зеленський зазначив, що зазвичай через тривалі бюрократичні процедури та оформлення документів процес забезпечення новим житлом затягується в часі.

"На жаль, ми не можемо повернути рідних сім’ям, які втратили близьких через вибух. Але ми зробили те, що обіцяли. Вдячний нашій команді, що ми це зробили. Обіцяли до кінця літа – і ми це виконали. Всі отримали, нарешті, нові квартири в нових будинках", - сказав він.

"На переконання Володимира Зеленського, тепер обов’язок місцевої влади - допомогти постраждалим з ремонтом помешкань, щоб забезпечити людям комфортні умови проживання", - зазначили в Офісі президента.

Нагадаємо, що під час вибуху було зруйновано перекриття 5 поверхів - з 4-го по 9-й. Пошкоджено 40 квартир одного під’їзду, зруйновано 16 квартир. П'ятеро осіб загинули. Загалом у цих 40 квартирах було зареєстровано 125 мешканців.

25 червня президент України Володимир Зеленський вручив ключі від нових квартир 12 родинам, які постраждали від вибуху на Позняках у Києві.

Потерпілим від вибуху на Позняках показали перші нові квартири

Потерпілим від вибуху на Позняках показали перші нові квартири
Наступна публікація