Посилення карантину в Києві та Львові: як працюватиме залізниця

Посилення карантину в Києві та Львові: як працюватиме залізниця

Фото: УНІАН

Обмежень руху поки немає.

У Києві та Львові, де посилили карантинні обмеження, "Укрзалізниця" не припинятиме рух.

Про це повідомила пресслужба компанії. 

Зазначається, що будь-які обмеження залізничного руху далекого сполучення через ці міста, які перебувають у "помаранчевій" зоні карантину, відсутні. "Заборона висадки та посадки можлива лише за спеціальної вказівки Міністерства охорони здоров'я", - йдеться у повідомленні.

В "Укрзалізниці" нагадали, що наразі обмеження продажу квитків та висадки-посадки наразі стосуються лише  Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської та Закарпатської областей. Саме ці чотири регіони перебувають у "червоній" зоні карантину. 

Як повідомлялося, у Києві посилили карантин у місті через зростання захворюваності на коронавірус від 20 березня до 9 квітня. Зокрема, забороняється робота закладів культури, ТРЦ, проведення масових заходів та присутність глядачів на спортивних змаганнях. У Києві заклади громадського харчування працюватимуть лише на винесення, а перукарні, салони краси - за попереднім записом.

Раніше у Львові посилили карантин, який діятиме щонайменше до 28 березня. Зокрема, молодша школа переходить на канікули, а старші класи продовжують дистанційне навчання. Крім того, припиняють роботу всі заклади культури: театри, кінотеатри, музеї, концертні майданчики.

Новини України: Кличко повідомив про суворий карантин у Києві

Новини України: Кличко повідомив про суворий карантин у Києві

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація