Поранений поліцейський після стрілянини в Києві прооперований, проте в реанімації

Поранений поліцейський після стрілянини в Києві прооперований, проте в реанімації

Загрози його життю немає.

Столичний патрульний, який отримав три вогнестрільних поранення під час затримання групи зловмисників, прооперований і зараз він в реанімації, у стабільному стані.

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Він додав, що у патрульного Віталія Тафійчука дві кулі влучили в ногу, а одна — в плече.

Нашого патрульного Віталія Тафійчука, який отримав три вогнепальні поранення під час затримання сьогодні вночі,-...

Опубліковано Олексієм Білошицьким Пʼятниця, 13 листопада 2020 р.

Сьогодні вранці патрульні зупинили автомобіль, його водій і пасажири помітно нервувалися. Коли копи помітили в одного кобуру і рацію, зловмисники вибігли з авто і стали тікати. Один із них відкрив вогонь. Поліцейські у відповідь також застосували зброю і затримали всіх. 

Виявилося, що стрілець перебуває в міжнародному розшуку за незаконне поводження зі зброєю і раніше був засуджений за навмисне вбивство. Ще один також відбував покарання.

Проти затриманих відкрили кримінальне провадження за зазіхання на життя поліцейського. У зловмисників виявили гранати, запали, пістолети. А ще маски, рації, відмички, кайданки, газовий балончик. Поліція перевіряє причетність затриманих до вчинення розбійних нападів. "Це могло бути як здійснення якогось нападу, так і проникнення в якесь помешкання або інше володіння і також, можливо, навіть захоплення заручників або щось схоже. Тобто дійсно такий арсенал міг бути використаний для здійснення різних злочинних намірів", — розповіли в поліції.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація