Поповнення серед тварин та нові правила для відвідувачів: як за карантин змінився київський зоопарк

Поповнення серед тварин та нові правила для відвідувачів: як за карантин змінився київський зоопарк

Фото: ТСН

Атракціони та зимові експозиції у звіринці не працюють.

Сьогодні, 23 травня, відкрився київський зоопарк: із оновленим входом і карантинними правилами для відвідування. Увесь цей час працівники пильнували за тваринами, щоб ті не захворіли. А для гостей зоопарку пара тварин приготувала маленький сюрприз - поповнення.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тепер вимірювання температури і маска - обов'язкова для всіх відвідувачів звіринцю. На вході встановили безконтактні дезінфектори. Відвідувачі зможуть пройтися усією територією, але є обмеження.

"Зоопарк буде працювати в режимі парку, атракціони не працюють, зимові експозиції не працюють, кожний день проводиться дезінфекція", - розповів Кирило Трантін, генеральний директор київського зоопарку.

Оновлений зоопарк: як змінився київський звіринець за час карантину

Оновлений зоопарк: як змінився київський звіринець за час карантину

У перший день роботи зоопарку відвідувачів ще небагато. Зате легше тримати безпечну дистанцію. "Я переживаю, що завтра може бути більше людей, а ми якраз хотіли, щоб було трошки менше", - каже відвідувач. Для тварин поява людей - зовсім не стрес, кажуть працівники. 

Тим часом у зоопарку з'явилося дитя карантину - маленький ще безіменний бізончик. Він поки не відходить від мами. "Він народився чотири тижні тому, але він дуже швидко росте. Усі два карантинні місяці персонал беріг один одного і тварин", - розповідає Галина Косинська, провідний зоотехнік відділу копитних тварин.

Коли в нью-йоркському зоопарку на COVID-19 захворіли котячі - тут у Києві не панікували. "Усі працівники в масках, рукавичках, зайшли, поприбирали, прийшли на роботу через дизбар'єр, перевдягались", - каже Завош Аббасзаде, завідувач відділу хижих тварин.

На території працює і дитячий зоопарк - де тварин можна погодувати і погладити. А от дистанцію між відвідувачами і приматами таки збільшили – за рекомендацією європейських колег. До мавп тепер бар'єр у три метри – річ у тім, що вони можуть підхопити хворобу від людини.

Улюбленець усіх, горила Тоні, поки у зимовому вольєрі. Його ще не випускають. Утім не дають нудьгувати. Приводять до нього у гості інших тварин. Та більшість підопічних зоопарку таки на свіжому повітрі. Ніжаться на сонечку, гарцюють вольєрами. І працівники кажуть - тварини таки скучили за людьми.

Повʼязані теми:

Наступна публікація