Поновлену на посаді медика інституту раку, яка відмовила в лікуванні АТОвцю, вдруге звільнили

Дата публікації
Перегляди
3891
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поновлену на посаді медика інституту раку, яка  відмовила в лікуванні АТОвцю, вдруге звільнили

Фото: Національний інститут раку

Жінка займала одразу дві посади.

Співробітницю Національного інституту раку Ганну Губареву, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні, вдруге звільнили з роботи.

Про це у Facebook повідомила виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Отримала офіційне роз’яснення від Інституту раку. Одразу після викриття інциденту Губаревої з ветераном, її звільнили з обох посад, які вона на той час займала - лікаря та наукового співробітника. Але від 17.07.2018 року до 31.08.2018 року її було поновлено на науковій посаді, щоб дати змогу завершити наукову діяльність. Сьогодні з нею розірвали цей контракт достроково", - уточнила Супрун.

Очільниця МОЗ зазначила, що вона "обурена тим фактом, що її взяли повторно, сподіваючись, що ніхто не помітить, і звільнили вдруге у результаті скандалу! Крім того, від 2008 року Губарева була членом незалежної локальної етичної комісії інституту, де і залишилася навіть після звільнення з посади лікаря. При тому, що звільнено її було якраз за неетичну поведінку! Така кадрова політика керівництва закладу неприпустима. З боку Міністерство охорони здоров'я України буде вжито відповідних заходів".

Дякую громадськості та медіа, що звернули увагу на ситуацію в Інституті раку! Ганну Губареву, співробітницю...

Опубліковано Уляна Супрун Понеділок, 13 серпня 2018 р.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3891
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація