Понад 1 млрд грн інвестицій, 500 робочих місць: мер Кличко відвідав новий корпус  надсучасної клініки

Дата публікації
Перегляди
591
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Новий корпус клініки "Оберіг" — це приклад успішної співпраці приватного інвестора та міської влади. Так мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook у дописі до відео про візит до медичного закладу.

"Відвідав сьогодні новий корпус клініки "Оберіг", що звели в столиці в межах успішної співпраці приватного інвестора та міської влади. Завдяки реалізації цього інвестпроекту, в Києві з’явився надсучасний медичний заклад, де можуть отримувати медичну допомогу не тільки кияни, а й пацієнти з усього світу", — написав Кличко. 

За словами мера Києва, інвестор вклав у проєкт майже 1 млрд гривень. З них — 13,6 млн гривень на розвиток міста — поліпшення матеріально-технічної бази медзакладів Києва, ремонти відділень, закупівлю медичних меблів та обладнання. 

Тільки цього року "Оберіг" сплатить ПДФО на понад 60 млн грн. А реалізація проєкту дозволила створити близько 500 нових робочих місць.  

Друзі! Відвідав сьогодні новий корпус клініки "Оберіг", що звели в столиці в рамках успішної співпраці приватного інвестора та міської влади. Завдяки реалізації цього інвестпроекту, в Києві з’явився надсучасний медичний заклад, де можуть отримувати медичну допомогу не тільки кияни, а й пацієнти з усього світу. Інвестор вклав у проект майже 1 млрд гривень. З них - 13,6 млн гривень на розвиток міста. - На поліпшення матеріально-технічної бази медзакладів Києва, ремонти відділень, закупівлю медичних меблів та обладнання. Тільки цього року "Оберіг" сплатить ПДФО на понад 60 млн грн. Також реалізація цього проекту дозволила створити близько 500 нових робочих місць. Подивився в яких умовах та на якому обладнанні працюють медики. І приємно вражений! У клініці є найсучасніше обладнання для променевої терапії, яке дозволяє здійснювати точність опромінення. Також обладнання для раннього виявлення раку та оперативних втручань. У клініці здійснили уже восьму трансплантацію печінки та збираються трансплантувати нирку. Що важливо - у новому корпусі клініки відкрили і відділення для лікування хворих на коронавірус на 20 ліжок. І вже невдовзі планують облаштувати ще одне таке відділення. Київ сьогодні – це місто, яке дає багато можливостей для бізнесу за простими і прозорими правилами. І реалізація інвестпроекту клініки "Оберіг" - приклад цього. Ми запрошуємо до співпраці активних та прогресивних підприємців. Щоб разом зробити Київ найкомфортнішим і найпривабливішим для життя і роботи європейським містом! Зазначу, що до інвестиційного конкурсу готуються ще кілька проектів у медичній сфері. Зокрема, будівництво медичних закладів в Печерському, Дніпровському та Шевченківському районах міста.

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 1 жовтня 2020 р.

"Подивився, в яких умовах та на якому обладнанні працюють медики. І приємно вражений! У клініці є найсучасніше обладнання для променевої терапії, яке дозволяє здійснювати точність опромінення. Також обладнання для раннього виявлення раку та оперативних втручань. У клініці здійснили уже восьму трансплантацію печінки та збираються трансплантувати нирку", — зазначив мер.

Що важливо, у новому корпусі клініки відкрили і відділення для лікування хворих на коронавірус на 20 ліжок. І вже невдовзі планують облаштувати ще одне таке відділення.

"Київ сьогодні – це місто, яке дає багато можливостей для бізнесу за простими і прозорими правилами. І реалізація інвестпроекту клініки "Оберіг" — приклад цього, — зауважив Віталій Кличко. — Ми запрошуємо до співпраці активних та прогресивних підприємців. Щоб разом зробити Київ найкомфортнішим і найпривабливішим для життя і роботи європейським містом!", — наголосив Віталій Кличко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
591
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація