Помер за три тижні після зникнення: у Дніпрі знайшли тіло 23-річного Дмитра Волосевича

Дата публікації
Перегляди
2094
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Помер за три тижні після зникнення: у Дніпрі знайшли тіло 23-річного Дмитра Волосевича

Фото: Поліція Києва / Facebook

Мати Дмитра версію самогубства відкидає, каже, що син був життєрадісним та мав купу планів на життя.

Зниклого 23-річного Дмитра Волосевича знайшли в Дніпрі у Києві. Тіло було спотворене перебуванням у воді, але одяг та характерні татуювання не залишили сумнівів - це дійсно Дмитро.

Варто зазначити, що, за даними експертиз, смерть хлопця настала за три тижні після зникнення - на початку травня.

Про це йдеться у сюжеті програми "Надзвичайні новини. ICTV".

Рідні та друзі хлопця до останнього вірили у щасливий фінал, але дива не сталося.

У поліції кажуть, що ознак насильницької смерті на тілі Дмитра не виявили. І припускають, що хлопець або сам міг стрибнути у Дніпро з моста.

Мати Дмитра версію самогубства відкидає, каже, що син був життєрадісним та мав купу планів на життя. Не вживав наркотиків та не зловживав алкоголем, дівчини на той момент він теж не мав, тому приводів зводити рахунки з життям, на думку матері, у нього не було. Жінка припускає, що у всьому винна нова робота Дмитра, на яку він влаштувався незадовго до зникнення. Вона нібито була пов'язана з ескорт-послугами, а Волосевич був там менеджером.

Жінка не розуміє, чому поліція нікого не допитала з тієї підозрілої роботи та чому так довго шукали її Дмитра. Можливо, якби поквапились, хлопця можна було б знайти живим. Оскільки помер він аж за три тижні після зникнення. Принаймні про це свідчать результати проведених експертиз.

 

Нагадаємо, у Києві на Оболоні 14 квітня зник 23-річний Дмитро Волосевич. Хлопець посеред ночі ніби у повітрі розчинився. Вийшов з дому, залишив телефон і документи, а назад не повернувся.

Наступна публікація