В Мережу потрапили відверті фото депутатки-радикалки з Київради

Дата публікації
Перегляди
85к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Радикальне життя депутатки протікає "без вил та корів".

Журналіст Любомир Ференс оприлюднив на своїй сторінці у Facebook відверті фото депутата Київради від Радикальної партії Людмили Костенко. 

"Радикальне життя - воно тяжке і багате! Без вил і корів. Людмила Василівна Костенко - депутат Київради від Радикальної Партії Олега Ляшка (секретар постійної комісії з питань сім'ї, молоді та спорту)", - написав журналіст.

Людмила Костенко була обрана до Київради на останніх виборах, що відбулися 25 травня. Нещодавно на своїй сторінці у Facebook вона відзвітувала про 100 днів  своєї роботи. До своїх заслуг вона занесла знесення незаконно встановлених парканів, протести проти незаконного будівництва та підтримку бійців АТО.

"Як депутат Київради та свідомий громадянин я виступала на сесії Київради з приводу недопущення звільнення Федерації Профспілок від податку на земельні ділянки", - написала радикалка.

Відео виступу Людмили Костенко з цього приводу Любомир Ференс теж опублікував.

"Ну і ще трішки про депутатку Київради Людмилу Костенко від Радикальної Партії Олега Ляшка...Просто дивіться, слухайте і насолоджуйтесь...Якщо вірити рейтингам, то таких промов вже скоро може бути багацько в парламенті...", - написав він.

Нагадаємо, кандидатка в депутати з Маріуполя у соцмережах демонструє відверті фото зі своїми апетитними формами.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
85к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація