Поліція зробила важливе оголошення з приводу нібито хвилі самогубств у Києві

Поліція зробила важливе оголошення з приводу нібито хвилі самогубств у Києві

Поліція Києва / Фото: УНІАН

Публікації, які не відповідають дійсності, компрометують ресурси, на яких розміщені, і викликають паніку, зазначили у поліції.

Декілька самогубств за останню добу у Києві – фейк. Поліція Києва закликає не поширювати недостовірну інформацію, що стосується кримінальних подій та правопорушень, аби не вводити в оману читачів, а також не сприяти поширенню фейкової інформації у новинах. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Відтак, сьогодні деякі телеграм-канали поширили новини про начебто скоєння кількох самогубств неповнолітніми в різних районах міста. Поліція Києва спростовує цю інформацію. Такі повідомлення можуть бути поширені з метою привернення уваги та збільшення кількості читачів відповідних ресурсів. Публікації, які не відповідають дійсності, не лише компрометують ресурси, на яких розміщені, але і викликають панічні настрої у громадян", - наголошується у повідомленні поліції. 

Столична поліція одразу інформує громадян про надзвичайні події та злочини, що можуть викликати резонанс серед населення та відкрита до спілкування зі ЗМІ.

"Тож закликаємо довіряти лише офіційним джерелам інформації та не поширювати упереджені неправдиві новини. У разі, якщо ви стали свідками подій, які потребують негайного реагування правоохоронців, одразу телефонуйте на спецлінію 102", - просять столичні поліцейські.

Нагадаємо, в Оболонському районі Києва з горішнього поверху житлового будинку впав чоловік 1989 року народження. Від отриманих травм він загинув на місці.  

У Києві упродовж місяця сталася серія загадкових смертей підлітків: що про це відомо.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація