Поліція затримала вандала із Алеї художників. Його змусили три тижні прибирати вулиці Києва

Поліція затримала вандала із Алеї художників. Його змусили три тижні прибирати вулиці Києва

Дата публікації
Перегляди
3645
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поліція затримала вандала із Алеї художників. Його змусили три тижні прибирати вулиці Києва

Фото: facebook/Віталій Кличко

Хлопець зі своїми спільниками пошкодили LED-підсвітку перил.

20-річний хлопець, який 29 січня разом із товаришами пошкодили LED-підсвітку перил на Алеї художників у Києві, вже кілька днів примусово прибирає вулиці столиці. Його знайшла поліція, а покарання – три тижні громадських робіт по три години на день.

"Пам’ятаєте вандала, який у ніч на 29 січня пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників? Поліція затримала молодика та ще кількох його "сподвижників" оперативно. А я тоді сказав, що наполягатиму, аби тих, у кого "сверблять" руки, псувати міське майно, залучали до громадських робіт на користь міста. І от вам результат! Наш 20-річний "недогерой", родом із Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом", – написав у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

Хлопець уже попрацював на Алеї художників, де відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру "Жовтень"; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву.

"Це буде гарним уроком і для хлопця, і для інших потенційних вандалів. Бо не можна паплюжити те, що створено для громади і гостей Києва! Треба цінувати і берегти красу міста, у якому ми живемо і яке любимо!" – наголосив Кличко.

Виправні роботи для вандала з Алеї художників

Друзі! Пам’ятаєте вандала, який в ніч на 29 січня пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників? Поліція затримала молодика та ще кількох його "сподвижників" оперативно. А я тоді сказав, що наполягатиму, аби тих, у кого "сверблять" руки псувати міське майно, залучали до громадських робіт на користь міста. І от вам результат! Наш 20-річний “недогерой”, родом з Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом. На три тижні – щонайменше по три години щодня, хлопець залучений до громадських робіт. Він уже попрацював на Алеї художників, де відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру “Жовтень”; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву. Я вважаю, що це буде гарним уроком і для хлопця, і для інших потенційних вандалів. Бо не можна паплюжити те, що створено для громади і гостей Києва! Треба цінувати і берегти красу міста, в якому ми живемо і яке любимо!

Опубліковано Кличко - мер Середа, 12 лютого 2020 р.

Раніше правоохоронці затримали чоловіка, який паплюжив та підривав культові пам'ятники, могили та синагоги в різних регіонах України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3645
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація