Мотоцикл у Масі Найєма викрали 11 травня біля апеляційного суду.
У Києві поліція затримала чоловіка, який підозрюється у викраденні мотоцикла брата нардепа Мустафи Найєма Масі.
Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на джерело у правоохоронних органах.
Співрозмовник видання сказав, що підозрюваного затримали у неділю, 13 травня. Мотоцикл був разом із ним.
Нагадаємо, 11 травня брат Мустафи Найєма Масі прибув до суду, де мали розглянути апеляцію щодо запобіжного заходу для нападника на депутата. Під час процесу у Масі Найєма викрали мотоцикл.
Напад на Мустафу Найєма стався 30 квітня, біля Бесарабського ринку в центрі Києва. Нардеп рухався власним автомобілем у напрямку Бессарабської площі. На дорозі його підрізав "Мерседес", почалася сварка. У цей момент до них під'їхав автомобіль BMW. Під час конфлікту один із незнайомців вдарив Найєма в щелепу.
Зловмисники з місця події зникли. Для розшуку автомобілів правоохоронці ввели план "Перехоплення". Трьох затримали одразу. За декілька днів в Азербайджані схопили чоловіка, підозрюваного у побитті Найєма - Магомеда-Аміна Саітова.
Слідчий відділ Шевченківського управління поліції Києва розпочав кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до чотирьох років позбавлення волі. Згодом, після проходження Найємом огляду у лікарні, у нього встановили тілесні ушкодження, поліція відкрила додаткове кримінальне провадження за статтею "Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження".
Раніше ЗМІ повідомили, що Магомеда-Аміна Саітова нібито відпустили "через відсутність відповідних документів з української сторони". За словами адвоката підозрюваного у побитті Найєма, ховатися Саітов не збирається, але йому буде складно виїхати з Азербайджану до завершення екстрадиційної процедури.