Поліція вилучила в журналістів відеозаписи для пошуку винуватців вибуху на Грушевського

Поліція вилучила в журналістів відеозаписи для пошуку винуватців вибуху на Грушевського

Фото: УНІАН

Потребу встановити зловмисників обґрунтував керівник НПУ Сергій Князєв.

У журналістів, які працювали неподалік місця вибуху на вулиці Грушевського вдень 24 серпня, вилучені відзняті матеріали задля пошуку та ідентифікації злочинців, які могли потрапити на кадри. Про це заявив глава Національної поліції України Сергій Князєв, повідомляє УНІАН.

"До сих пір людей, які підозрюються, ми, на жаль, не встановили. Але нам велику допомогу надали журналісти, які були на місці події – ми вилучили у них відеозаписи, які нам, можливо, допоможуть ідентифікувати осіб, причетних до цього злочину" , - пояснив він.

За словами Князєва, також триває робота з вивчення речових доказів на місці злочину. "Постраждали чоловік, жінка і дитина, але доросла. Вони прибули в Київ з іншого регіону на святкування Дня Незалежності. Експерти досліджують вилучені залишки вибухового пристрою, найближчим часом ми будемо розуміти масу і категорію цієї вибухівки. Або це була якась штатна бойова граната, або це була саморобна – поки експерти конкретної відповіді не дають", - розповів глава поліції.

Як повідомлялося, близько 14:00 години в Києві на вулиці Грушевського стався вибух, в результаті якого три людини отримали тілесні ушкодження. Поліція порушила кримінальне провадження за статтею про замах на умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб. Перед тим прес-секретар СБУ Олена Гітлянська заявляла, що основною версією вибуху на Грушевського є хуліганство. Натомість секретар РНБО Олександр Турчинов не виключив, що злочин у Києві міг бути спланованим терактом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація