Поліція та СБУ проводять контррозвідувальні заходи у Деснянському районі Києва: фото

Мета – посилення контрдиверсійного захисту об’єктів критичної інфраструктури та підвищення безпеки громадян в умовах російської збройної агресії проти України.

Поліцейські Києва та співробітники СБУ проводять безпекові заходи у Деснянському районі столиці.

Правоохоронці проводять контррозвідувальні заходи на території Деснянського району столиці, зокрема у Лісовому житловому масиві та на прилеглих територіях.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Столичні поліцейські здійснюють відповідні заходи у взаємодії зі Службою безпеки України, Військовою службою правопорядку у ЗСУ та Національною гвардією. Мета – посилення контрдиверсійного захисту об’єктів критичної інфраструктури та підвищення безпеки громадян в умовах російської збройної агресії проти України", - пояснили у поліції.

Безпекові заходи проводять з урахуванням правового режиму воєнного стану. Під час їх проведення можливі обмеження проходу та проїзду вулицями Деснянського району, перевірка документів громадян та огляд автомобілів.

Крім того, буде здійснено огляд території та приміщень загального користування для виявлення заборонених предметів.

"Правоохоронці просять громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, силовики СБУ 11 січня проводили контррозвідувальні заходи на території Печерського району, зокрема, у межах урядового кварталу та на прилеглих територіях.

Що знайшла СБУ в Києво-Печерській лаврі та яка справжня історія святині

Що знайшла СБУ в Києво-Печерській лаврі та яка справжня історія святині

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація