Поліція схопила грабіжника банків, який залишав цукерки на місці злочину

Поліція схопила грабіжника банків, який залишав цукерки на місці злочину

Фото: pixabay.com

Виявилося, що чоловік вже притягався до кримінальної відповідальності.

Поліція затримала грабіжника банків, що залишав солодощі на місці злочину. Про це повідомив начальник Нацполіції Києва Андрій Крищенко, передає Еспресо.TV.

Чоловік - 1967 року народження, притягався до кримінальної відповідальності на початку 80-х, коли був неповнолітнім. Працював на кількох роботах, у тому числі був на заробітках за кордоном. Також поліція дізналася, що він працював у сфері реклами та мав власну фірму.

"Потім він вийшов з цього бізнесу. Каже, що проводив у такий спосіб "експропріацію" - грабував "награбоване", - додав Крищенко.

"У нього була  фірмова деталь - він залишав або шоколад, або якісь цукерки, щоб трохи касирам. За його словами, він скоїв понад 30 злочинів і не тільки в Києві. Ми обґрунтовано доводимо скоєння 14 розбійних нападів упродовж 10 років", - заначив головний столичний поліцейський.

Виявилося, що грабіжник ретельно готувався до злочинів: він обирав банки без охорони, діяв обачно, проводив попередню розвідку, не використовував мобільний, закривав обличчя, використовував капелюхи та окуляри.

Грабіжник заявив правоохоронцям, що витрачав частину коштів на благодійність. Робота щодо нього тривала майже півтора роки.

Під час затримання в чоловіка вилучили пістолет.

2015 року повідомлялося, що чоловік викрав 600 тисяч грн у банку, натомість злочинець залишив керівнику відділення плитку шоколаду, після чого вийшов із будівлі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація