Поліція перевірила київський вокзал на наявність безпритульних дітей і не знайшла таких

Поліція перевірила київський вокзал на наявність безпритульних дітей і не знайшла таких

Фото: УНІАН

Правоохоронці обіцяють зовсім скоро рейд повторити.

Залізничні та автобусні вокзали перевіряють, аби там не вешталися діти-безхатьки і не використовували малюків та підлітків для жебрацтва. В дитячій поліції кажуть - таких стало менше. Але сам вокзал яскраво демонструє - тут важко не лише дітям, але й дорослим, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Столичний залізничний вокзал традиційно вважається місцем підвищеної небезпеки і в перші 10 хвилин перебування тут ми розуміємо чому. На кожному кроці - то нацгвардійці, то поліцейські,  то служба правопорядку. Рейд з пошуку дітей-жебраків ще не почався, але зі споруди вокзалу нацгвардійці виводять підлітків - ті закривають обличчя і йдуть геть.

Вже за кілька хвилин на цьому ж місці дорослі з'ясовують стосунки. Учасників бійки розтягують, ле найактивніший за хвилину повертається, аби вилаяти і поліцію, і журналістів.

Дитячий рейд починається зі спецодягу - ювенальники вдягають жилети. Начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Києві Оксана Поплавська пояснює, що в першу чергу шукають дорослих, які жебрають, використовуючи малих.

Вокзальний рейд: ТСН разом з ювенальною поліцією перевірила вокзал на наявність безпритульних дітей

Вокзальний рейд: ТСН разом з ювенальною поліцією перевірила вокзал на наявність безпритульних дітей

Дітей без нагляду стало менше, пояснює поліцейська. Через зиму та холод вони шукають теплі місця. Але на вокзалі і дорослим притулитися немає особливо де.

Учасники рейду бачать, як на підлозі спить дівчина. Це Настя, вона з Донбасу і каже, що готова довести, що повнолітня, просто документи десь в сумці. Дівчина кілька разів перериває сумку, але документи так і не знаходить. Дитячі поліцейські вірять на слово.

Дітей без нагляду на вокзалі так і не знаходять, але вже зовсім скоро рейд обіцяють повторити.

Кореспондент ТСН Наталія Нагорна

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація