Поліція оприлюднила відео моменту, як матері повертають викрадене в неї немовля

Поліція оприлюднила відео моменту, як матері повертають викрадене в неї немовля

Фото: МВС

Викрадачці не вдалося виносити свою дитину, тому вона вирішила вкрасти чужу.

Найстрашніша історія дня сталась серед білого дня у Коцюбинському на околиці Києва - жінка обманом забрала тримісячне маля у матері і втекла. Поліція оголосила план перехоплення. Ця історія з гарним кінцем, але уявити, що пережили батьки за ці години, поки викрадачку знайшли, просто неможливо.

Увечері поліція оприлюднила відео моменту, як матері повертають її вже знайдене немовля.

19-річна мати Олена не може оговтатись від шоку. Декілька годин тому в неї вкрали тримісячного сина Дениска. На подвір'ї будинку тривають слідчі дії – з'ясовують, хто та жінка-викрадачка, з якою Олена познайомилась напередодні через інтернет. Про це йдеться в сюжеті Валерії Ковалінської та Сергія Моргуна в програмі ТСН.19:30.

Уранці водій таксі привіз жінку до приватного будинку, де проживала родина з маленьким сином. Звідти вони разом з новою знайомою поїхали на пошту. Жінка, що назвалася волонтеркою,  запропонувала їй обміняти дитячі речі. Там мати попросила нову знайому побути з дитиною, сама зайшла до пошти, а вже за кілька хвилин не побачила ані сина, ані волонтерки. Жінка втекла з хлопчиком на тому самому таксі.

Викрадення дитини під Києвом: поліція знайшла немовля та затримала жінку-викрадачку

Викрадення дитини під Києвом: поліція знайшла немовля та затримала жінку-викрадачку

Поліція розповіла подробиці про викрадачку, яка обманом забрала тримісячне маля у матері і втекла. Їй 26 років, родом вона із Бердичева. Була добровольцем у зоні бойових дій на Сході, зазнала контузії і після цього переїхала до Києва. Мала бажання завагітніти, але не виходило. Із чоловіком, чи то хлопцем, у поліції не уточнили, розійшлася. І згодом, вже з іншим, таки вдалося. Але виносити немовля не вийшло, проте нікому в цьому  жінка не зізналася. Жила в хостелі і знайомим у приватних чатах викладала свої світлини. А три дні тому одній з подруг сказала, що народила сина, і навіть прислала фото новонародженого. Коли поліція її розшукала з викраденою дитиною, вона намагалася переконати, що це її немовля. Та згодом здалася, і почала співпрацювати зі слідством.

Поліція розповіла подробиці про жінку, яка викрала дитину під Києвом

Поліція розповіла подробиці про жінку, яка викрала дитину під Києвом

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація