Поліція оголосила підозру компанії молодиків, які забили до смерті чоловіка на Троєщині

Серед затриманих двоє неповнолітніх.

Поліція оголосила підозру компанії молодиків, які забили до смерті чоловіка на Троєщині

© Facebook / Патрульна поліція Києва

Столичні правоохоронці оголосили підозру компанії молодих людей, які у Святвечір забили чоловіка до смерті у Деснянському районі Києва. Про це повідомляє пресслужба поліції столиці.

"Ми встановили причетність до злочину п’ятьох фігурантів, 1980-2003 років народження. Вони – раніше не судимі місцеві мешканці. Під час відтворення обставин події затримані розповіли, як усе відбувалося: вони побачили чоловіка та почали з ним конфліктувати. У ході суперечки товариші почали бити перехожого, доки він не впав на землю без свідомості. Після цього забрали цінні речі та втекли", - йдеться у повідомленні.

Постраждалий помер у кареті швидкої допомоги. Серед затриманих – двоє неповнолітніх. Правоохоронці вилучили у них вкрадені речі потерпілого. Затриманим оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо,  у Києві обрали запобіжний захід чоловіку, якого підозрюють у вбивстві двох дівчат у столичному Подільському районі. Його разом з поплічницею затримали в Одесі. Тіла 16-річної Єви та 19-річної Марії в шафі на балконі знайшла власниця квартири, яку на Новий рік здала в оренду чоловікові та його подружці.


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie