Поліція "накрила" нічний клуб у Києві та передала звідти десятки молодиків у військкомат

Метою слідчих була перевірка щодо скарг на розповсюдження в закладі наркотиків.

Правоохоронці провели обшук в одному з нічних клубів Києва. Під час нього в 17 осіб були знайдені наркотичні речовини.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, у розважальному закладі також виявлено 11 малолітніх та 32 особи, які ухиляються від призову на строкову службу. Останніх доставлено до столичного пункту збору призовників, а дітей передали батькам. За всіма виявленими фактами правопорушень поліція Шевченківського району столиці проводить перевірку.

Правда про наркотики, які вживають діти

Правда про наркотики, які вживають діти

Нічний клуб порівняно новий, він працює з липня, але вже назбирав чималу кількість скарг від жителів прилеглих будинків до поліції. За викладеними в документах фактами і було проведено перевірку, котра увінчалася вказаними вище результатами. Достеменно встановлено, що на території клубу відбувалася торгівля наркотиками, причому збували заборонені товари навіть неповнолітнім. Велику кількість розфасованих наркотиків виявили в бармена закладу. Слідчим відділом Шевченківського управління порушено кримінальне провадження.

У ході обшуку також додатково зафіксовано, що нічний розважальний заклад функціонував без будь-яких дозвільних документів та перебував в аварійному стані. У приміщенні кричущо порушені норми протипожежної безпеки – відсутні засоби для гасіння пожеж та не працюють санвузли. За цими фактами проводиться додаткова перевірка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація